NOWOŚĆ W DZIALE USŁUG:
WSPARCIE PROJEKTOWE

Od wielu lat dostarczamy najwyższej jakości materiały do uzdatniania wody i zastosowań specjalnych. Oferujemy złoża filtracyjne zgodne z normami europejskimi i polskimi z odpowiednimi certyfikatami umożliwiającymi ich stosowanie w systemach wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Wśród udostępnianych przez nas materiałów znajduje się m.in. garnet filtracyjny, o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i zapewnia wysoką skuteczność usuwania zawiesin. Posiadamy również antracyty o szerokim zastosowaniu, a także specjalnego przeznaczenia umożliwiające usunięcie żelaza, manganu czy siarkowodoru z cieczy.

Złoża specjalistyczne

Oferujemy chemicznie aktywne materiały, pomagające zneutralizować m.in. ścieki, kondensaty czy wody technologiczne, czy też pomagające filtrować cząstki sedymentu do poziomu 5 mikronów. Znajdą tu Państwo zarazem materiały odkwaszające, jak i usuwające chlor z cieczy.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W razie problemów z wyborem, prosimy o kontakt – pomożemy dobrać właściwy materiał i odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy


Nazwa firmy *

E-mail *

Telefon *


Zastosowanie

Branża


Produkt/usługa

Kategoria


Treść zapytania *


Pytanie zostało wysłane

Dziękujemy
Error, please retry. Your message has not been sent