NOWOŚĆ W DZIALE USŁUG:
BADANIE WĘGLA AKTYWNEGO

Od wielu lat dostarczamy najwyższej jakości materiały do uzdatniania wody i zastosowań specjalnych. Oferujemy złoża filtracyjne zgodne z normami europejskimi i polskimi z odpowiednimi certyfikatami umożliwiającymi ich stosowanie w systemach wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

 

Oczyszczanie mechaniczne

GARNET

Wysokiej jakości minerał z grupy granatów z gromady krzemianów, służący do mechanicznego usuwania zanieczyszczeń z cieczy. Ze względu na wysoką twardość (ok. 7,5 w skali Mohsa) oraz odporność na ścieranie jest idealnym medium do filtracji cieczy w systemach multimedialnych w wielu gałęziach przemysłu.

 

Usuwanie żelaza, manganu

MASA KATALITYCZNA G1

Złoże do katalitycznego usuwania związków manganu z wody.

HYDROLIT-MN

Materiał filtracyjny używany do odmanganiania. Okrągłe ziarna o chropowatej powierzchni mają lekko alkalizującą część wewnętrzną pokrytą katalityczną warstwą uwodnionego tlenku manganu.

MAGNO-FILT

Materiał filtracyjny o chropowatej powierzchni ziaren i ostrych krawędziach uzyskuje bardzo dobre efekty filtracji, a lekko alkaliczne środowisko sprzyja procesom odżelaziania i odmanganiania.

 

Zastosowania specjalne

HYDRO-CHLOREX

Chemicznie aktywny materiał używany do usuwania rozpuszczonego w wodzie chloru.

HYDROLIT-MG

Sferyczny materiał filtracyjny złożony ze związków magnezu, stosowany do neutralizacji np. kwaśnych ścieków, wód technologicznych, kwaśnych kondensatów.

 

Odkwaszanie i neutralizacja

AKDOLIT-GRAN

Sferyczny, alkalizujący materiał filtracyjny pochodzenia dolomitowego. Ziarna o kształcie sferycznym odporne na ścieranie.

HYDROLIT-CA

Wysoko aktywny materiał filtracyjny. Ziarna posiadają zaokrąglony kształt i porowatą strukturę.

MAGNO-DOL

Alkalizujący materiał filtracyjny pochodzenia dolomitowego, o nieregularnym kształcie ziaren.

HYDRO-CALCIT

Wysoce reaktywny, węglanowy materiał filtracyjny o sferycznych ziarnach, przeznaczony do neutralizacji wody.

HYDRO-KARBONAT

Mikrokrystaliczny materiał filtracyjny pochodzenia węglanowego. Ziarna o nieregularnym kształcie i nieporowatej strukturze.


 

Oferujemy również chemicznie aktywne materiały, pomagające zneutralizować m.in. ścieki, kondensaty czy wody technologiczne, czy też pomagające filtrować cząstki sedymentu do poziomu 5 mikronów. Znajdą tu Państwo zarazem materiały odkwaszające, jak i usuwające chlor z cieczy.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W razie problemów z wyborem, prosimy o kontakt – pomożemy dobrać właściwy materiał i odpowiemy na wszelkie pytania.