NOWOŚĆ W DZIALE USŁUG:
WSPARCIE PROJEKTOWE

Szanowni Państwo,

Dnia 25 maja 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy związane z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych, tzw. „RODO”.
W wyniku wejścia w życie nowych przepisów prawa informujemy, że Państwa dane znajdują się w naszej bazie klientów biznesowych.
W związku z powyższym pragniemy poinformować Państwa, że administratorem przekazanych przez Państwa danych jest firma ACES Sp. z o.o., ul. Łużycka 10, 81-537 Gdynia.

Zasady przetwarzania Państwa danych przez firmę ACES Sp. z o.o. przedstawiliśmy poniżej:

Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informujemy, że dane przekazane przez Państwa posłużą nam w celu przedstawienia ofert handlowych, promocji, skierowania do Państwa treści marketingowych, sprzedaży towaru i kompleksowej realizacji umów oraz prowadzenia analiz wewnętrznych, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania oraz weryfikację wiarygodności płatniczej.

Dla utrzymania relacji biznesowej dane zostaną przechowane bezterminowo. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes firmy ACES Sp. z o.o..
W naszej bazie przechowujemy NIP Państwa firmy, adres siedziby oraz adresy dostawy towaru, imiona i nazwiska, adresy e-mail, korespondencję mailową, oraz numery telefonów kontaktowych.
Posiadane dane osobowe zabezpieczamy przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Dostęp do aplikacji zawierającej dane osobowe posiadają tylko uprawnione osoby i tylko w niezbędnym zakresie.

Zgodnie z nowymi przepisami Rozporządzenia ,,RODO", mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania.

Przysługują Państwu również dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu.
W przypadku sprzeciwu wobec przetwarzania danych i tym samym zaprzestania ich przetwarzania prosimy o przesłanie takiej informacji w formie wiadomości zwrotnej na adres mailowy aces@aces.pl lub korespondencyjnie na adres ACES Sp. z o.o., ul. Łużycka 10, 81-537 Gdynia. 

Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu ACES Sp. z o.o. będzie stale przechowywać Państwa dane osobowe i korzystać z nich w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.